eL&P Zevenbergen
Gildelaan 1-1a
4761 BA Zevenbergen
Postbus 135
4760 AC Zevenbergen
0168 - 40 26 15
info@elenp.nl
 

wie zijn wij?

eL&P ondersteunt ondernemers op het gebied van administraties, financiën, fiscaliteiten en personeel- en organisatie. Onze organisatie kent 3 units met elk hun eigen specialisme:

  • eL&P finance: administraties, belastingadvies, financieel advies
  • eL&P human capital: salarisadministratie, arbodienstverlening, personeels- en organisatiebeleid
  • eL&P payrolling: human resources, detachering

Met ons uitgebreide pakket diensten zijn wij in staat om zowel startende als middelgrote organisaties in de breedte te bedienen. Startende ondernemers begeleiden wij in de voorbereiding en start van een eigen bedrijf; bij gevestigde organisaties denken wij als ondernemer graag mee in termen van efficiency en verdere groei. Dat kan op administratief, financieel of fiscaal gebied, maar ook als het gaat om personele bezetting, outsourcing etc. Omdat onze specialisten zelf ondernemer zijn, herkennen wij ondernemersvraagstukken. Indien nodig, schuiven wij met meerdere specialisten –ondernemers- bij u aan om vraagstukken in heldere en werkbare oplossingen te vertalen.

Als u meer over ons bedrijf wilt weten, of informatie over een bepaald onderwerp zoekt, verstuur dan een email naar info@elenp.nl.

Vennoten en medewerkers

Robert Leendertse
Financieel Adviseur / Relatiebeheerder
robert@elenp.nl

Tobi van der Sanden
Assistent Accountant / Belastingadviseur
tobi@elenp.nl

Lisette Cuijpers
Administratief Medewerkster / Secretariaat
lisette@elenp.nl

Natasja van de Braak
Assistent Accountant / Yuki beheer
natasja@elenp.nl

Marlies van der Linden
Junior Assistent Accountant
marlies@elenp.nl

Mariëlle Vermeeren
Senior Salarisadministrateur / Beloningsadviseur
marielle@elenp.nl

Moniek Bastiaansen
Salarisadministrateur / payrolling
moniek@elenp.nl